Kniha návštěv

Datum: 24.06.2019

Vložil: DavidTer

Titulek: смотреть онлайн бесплатно

смотреть онлайн бесплатно

Odpovědět

—————

Datum: 09.06.2019

Vložil: Piz

Titulek: замена домофонной трубки

Кто знает где лучше купить UKP-66, говорят классная замена домофонной трубке (нет висящих проводов), но что-то там по совместимости непросто.

Odpovědět

—————

Datum: 10.05.2019

Vložil: Sharonneape

Titulek: Where I can get XEvil?

Hello!
Where I can download XEvil 4.0 for free?

Thanks

Odpovědět

—————

Datum: 15.01.2014

Vložil: Pípalovi

Titulek: Krásný nový rok

Milí Kaplanovi, děkujeme za zprávy, přejeme vám oběma hodně zdraví a ať je ten nový rok lepší než ten minulý !!!
Až Vám to vyjde, tak se ozvěte a dorazte. Rádi vás uvidíme! Pípalovi

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2014

Vložil: David & Hanka Kaplanovi

Titulek: Pozdrav

Dobrý den a přejeme celé rodině Pípalovích do Nového roku 2014 hodně moc zdraví, štěstí, pohody a velmi spokojených rekreantů jako jsme byli Vždy my. Zároveň se moc omlouváme za min. rok, ale byl tak velice moc hektický, protože manželku mi odvezli do nemocnice a bojovala o svůj život a vyhrála tak jsem se nemohli ani dostavit na pár dní, kde jsme se chtěli odpočinout a z regenerovat své nervíky a síly. Nu tak snad se to povede letos a uvidíme se, ale zatím nic nemohu objednat ještě nevíme co a jak bude, ale hned jak t budeme vědět tak napíšeme a nebo zavoláme abychom se domluvili.
Mějte se moc krásně a na brzkou viděnou David & Hana Kaplanovi

Odpovědět

—————

Datum: 25.05.2013

Vložil: David & Hana Kaplanovi

Titulek: A je tu čas dovolených

Zdravíme celou celičkou rodinu Pípalovích. Tak tu máme opětovně čas dovolených a my s už z manželkou jsme se rozhodli, že opět pojedeme do krásného, klidného, pohodového místa jménem Myslov do Vašeho penzionu a do bezbar. pokoje na dovolenou a velice moc se těšíme na Váš emailovou odpověď zda máte volený termín v době dovolených.
A vždy, když někdo neví kam jet z mého okolí tak jim dávám na Váš ponzion odkaz, že by se jim u Vás velmi moc líbilo a to činím i na Facebooku a udělám to i letos v červnu to budu vyvěšovat jak mém fb tak i na mích web. stránkách s přiloženými fotkami, aby lidé kteří to u Vás neznají tak aby se mohli inspirovat. Tak se mějte Všichni Velice moc krásně a už se velmi moc těšíme na dovolenou u Vás. S pozdravem David & Hana Kaplanovi z Mostu

Odpovědět

—————

Datum: 01.08.2011

Vložil: Pípalovi

Titulek: Děkujeme

Spokojení hosté jsou pro nás nejmilejší pochvalou. Budeme rádi, když k nám někdy zase přijedete nebo nás doporučíte přátelům! Moc děkujeme!

Odpovědět

—————

Datum: 26.07.2011

Vložil: Erika Řezníčková

Titulek: Poděkování

Dobrý den, děkujeme za krásný pobyt ve Vašem klidném penzionu. Oceňuji velice pokoj pro vozíčkáře, který jsem si vyzkoušela, jelikož jsem sama na vozíčku. Musím Vám velice poděkovat, že takové ubytování pro handikepované máte. Vše je krásně přizpůsobeno vozíčku. Jistě Vás doporučíme dále!!!
Hezký den!
Erika Řezníčková

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2011

Vložil: David Kaplan

Titulek: Odezva na pochvalu

Dobrý den paní či slečno Eriko a celou rodinu Pípalovích.Přesně takové pocity jsem měl i já když jsme se svou přítelkyní dorazil z Mostu ze severu čech na Vysočinu a do posledního či prvního baráčku ve vsi kde bylo velmi útulnu a pro vozíčkáře to je tak Nádherně přizpůsobené, že jsem nejen já,ale i má přítelkyně byli z toho na větvi a moc Nás to tam bavilo vše bylo poblíž takže jsme nasedli do auta a jeli a nebo, když jsem si potřeboval oddychnout tak jsem jen ležel a mohl koukat na tv či popovídat s přáteli po netu a to vše za cenu vyjímečnou , protože když jsem se koukal na severu čech na pobyt pro handicapované a je to přizpůsobené tak nás málem omyli protože to si mohl dovolit jen někdo kdo je velmi za vodou, ale mi co jsme jen na důchodě bychom na to nidky nedosáhli možná na jednu jedinou noc.
A proto děkuji Vám paní Eriko,ale i rodině Pípalovích se kterými jsme ve spojení do dnes a už máme na příští rok rezervé na dovolenou už teď se moc těšíme. David a Hanka Kaplanovi

Odpovědět

—————

Datum: 10.06.2011

Vložil: Pípalovi

Titulek: Těšíme se na příště:-)

Moc děkujeme za milou pochvalu. Jsme velice rádi, že se Vám u nás líbilo a již teď se těšíme na Vaši příští návštěvu!!!

Odpovědět

—————

Datum: 05.07.2011

Vložil: Kaplanovi

Titulek: Odezva

I my se velmi těšíme na další setkání.Také Vás všude doporučujeme s kým mluvíme a dokonce jsem Vaše letáčky rozdal po Mudr. a ještě musím něco dát na úřad, ale asi nemáme ani jeden letáček abych ho tam dal a vy jste měli využitý bezbarieroví prostor, protože takovou dovolenou jako jsme zažili u vás jsme nikde od nikoho s postižených neslyšeli a za to Vám velice moc děkujeme, že jste nám takovou to krásu a klid pomohli nabídnout s pozdravem Hanka a David Kaplanovi

Odpovědět

—————

Datum: 28.04.2011

Vložil: David Kaplan & Hanka Kaplanová Skoblová

Titulek: Dáda vozíčkář velmi spokojen s pobytem v penzionu

Zdravíme celou rodinku Pípalovi.Bydleli jsme ve Vašem Penzionu od 15 - 25.04.2011 a prožili jsme u Vás Nádherný pobyt v malovaném kraji a na konci světa kde je takoví krásný klid, o prostředí se nedá ani psát jak je u Vás nádherně a vůbec v celé Vysočině a Jižních Čechách je prostě úžasné projíždět křížem krážem.Jinak jak jsme slíbili tak Vás informujeme o Koncertě v Plzni,který byl úplně úžasný a cesta domů byla sice úmorná,ale dojeli jsme v pořádku.Už teď se těšíme na další setkání s Vámi a bydlení u Vás v Myslově na konci srpna.
Všem známým Vás doporučujeme a doufáme,že nás někdo poslechne a pojede se k Vám podívat nu to se uvidí časem,protože foto ještě není na světě jen u Nás v pc,ale během zítřka už půjdou do světa a tak si myslím,že spousty lidí budou chtít kontakt na Vás,který velmi rád dám a doporučím.
Prosím až budete mít ty štěňátka tak nám pošlete Vaše foto na tento e-mail : dksirdeath@gmail.com moc děkujeme.
Přeji Vám mnoho tak spokojených klientů jako jsme my s pozdravem a na Viděnou v Srpnu David & Hanka Kaplanovi a ještě jednou děkujeme za Vše.

Odpovědět

—————

Datum: 14.08.2010

Vložil: Pípalovi

Titulek: díky

Milé maminky,
velice nás těší, že jste u nás byly spokojené, že se u nás líbilo i dětem a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. Největším poděkováním nám bude, když se o nás zmíníte svým přátelům a známým a my rádi přivítáme i je. Děkujeme Pípalovi

Odpovědět

—————

Datum: 15.08.2010

Vložil: Lenka Velešíková

Titulek: Re: díky

Dobrý den paní Pípalová,
váš penzion s radostí doporučíme komukoliv, kdo bude hledat stejně jako my pohodu, pekné prostředí a příjemné majitele.
Lenka Velešíková

Odpovědět

—————

Datum: 13.08.2010

Vložil: Lenka Velešíková

Titulek: Poděkování

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala jménem celé naší početné maminkovsko-dětské skupiny za krásný týden strávený ve Vašem penzionu. Všechny naše děti byly nadšené z okolí (houpačky, pastviny atd.) a my maminky jsme zase obdivovaly příjemné prostředí Vašeho penzionu a tolerantní ovzduší vůči dětem. Osobně rovněž oceňuji možnost bezbariérového ubytování, které jsem jako maminka na vozíku využila k mé velké spokojenosti. S kamarádkami jsme hned začaly plánovat pobyt Myslov 2011.
Přejeme spousty dalších spokojených hostů.
S pozdravem
Lenka Velešíková

Odpovědět

—————

Datum: 06.05.2010

Vložil: Pípalovi

Titulek: poděkování

Velice si vážíme Vaší pochvaly a těší nás, že se Vám u nás líbilo a byli jste spokojeni. Rádi Vás i Vaše přátele opět přivítáme.

Odpovědět

—————

Datum: 03.05.2010

Vložil: Linka

Titulek: Moc děkujeme

Chtěla bych vám moc poděkovat, za náš velký kolektiv, který u vás byl tento víkend. Moc děkujeme za velmi milé a vstřícné chování. Za obrovskou toleranci vůči tak početnému kolektivu. Cítili jsme se všichni u vás velmi dobře, ubytování je krásné, zařízení penzionu na vysoké úrovni a hlavně jako celek působí penzion velmi útulně. Pokud se někdo rozhoduje, kde pobýt s větší skupinkou, i dětí, tak vřele doporučuji. Takto vstřícných a tolerantních lidí už dnes moc není. Děkujeme!

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2009

Vložil: Pípalovi

Titulek: děkujeme

Moc děkujeme za pochvalu. Byli jste milými hosty, které vždy rádi uvítáme. Již se těšíme na Vaši další návštěvu i na Vaše přátele a známé.

Odpovědět

—————

Datum: 13.07.2009

Vložil: Lindnerovi

Titulek: děkujeme

Děkujeme za prodloužený víkend v krásném penzionu. Moc se nám líbilo a určitě jsme u vás nebyli naposledy. Budeme vás doporučovat všem!!! Hodně štěstí.

Odpovědět

—————

Datum: 29.05.2009

Vložil: Milan Volák

Titulek: přání

Měli jsme tu čest a byli jsme prvními návštěvníky již zkolaudované,nádherné stavby nového pensionu!Je to parádní stavba,která rozhodně v tomto krásném a klidném koutu republiky přímo vybízí k pobytu!!!Hodně spokojených návštěvníků přejí Volákovi z Držkova od Jablonce nad Nisou a chovný pes Amor z Těšenovských luk :-))

Odpovědět

—————