O penzionu


Rodinná farma s agroturistikou vznikla v roce 2009 při přestavbě domu, kdy na základech původního vesnického stavení vznikla nová stavba, u které jsme chtěli zachovat původní vesnický ráz a přitom vytvořit našim hostům příjemné nové zázemí pro jejich výlety do okolí.

Penzion najdete na okraji malé obce Myslov, místní části Městyse Nová Cerekev, uprostřed krásné přírody v srdci Vysočiny.

V přízemí penzionu bydlí naše rodina, nachází se zde i kompletně vybavený bezbariérový pokoj, vstupní hala, recepce a obytný apartmán se dvěma samostatnými pokoji, kuchyní a příslušenstvím. V podkroví je 7 ubytovacích pokojů s příslušenstvím, společnou kuchyňkou, společenskou místností s PC a televizí a balkónem (bližší informace najdete v rubrice "Ubytování").

Parkovací místa jsou přímo před penzionem.

Teplo v celém penzionu je zajišťováno kotlem na obnovitelné zdroje energie (obilí, pelety …).

Hledáte kvalitní ubytování na Pelhřimovsku pro rodinou dovolenou? Projíždíte kolem a potřebujete přespat jen jednu noc? Nebo se potřebujete o víkendu odreagovat uprostřed krásné přírody na Českomoravské vrchovině? Pak je ubytování u nás jistě to pravé!