Ubytování

V penzionu nabízíme možnost ubytování:

  • ve 4 trojlůžkových pokojích (ve třech pokojích lze přidat lůžko),
  • ve 3 dvoulůžkových pokojích,
  • v apartmánu pro 7 osob (pozn. apartmán je v současné době dlouhodobě pronajat),
  • ve dvoulůžkovém pokoji zařízeném bezbariérově.

Dva trojlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, další dva trojlůžkové pokoje mají společné sociální zařízení a pro všechny tři dvoulůžkové pokoje je sociální zařízení společné (6 sprchových koutů a 4 toalety), samozřejmě oddělené pro pány a dámy.

V apartmánu jsou dva pokoje, kuchyň a sociální zařízení. Pokoj zařízený bezbariérově je vybaven vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou.

Stravování zatím neposkytujeme, pro všechny ubytované je k dispozici společná kuchyňka s lednicí, mrazákem, sporákem, myčkou a pračkou, příp. pro Vás po domluvě zajistíme i stravování. Ve společných prostorách penzionu můžete využívat televizi a počítač s internetem, v celém objektu je wifi připojení k internetu. Kromě ubytování vám můžeme nabídnout relaxační masáže přímo v pohodlí penzionu! Na Vaše přání zajistíme služby kosmetičky, kadeřnice nebo pedikérky.

K dispozici máme i dětskou židličku a několik dětských postýlek.

Pro hosty jsou připravena tři parkovací místa v uzamykatelné garáži nebo parkovací místa přímo před penzionem na zpevněné odstavné ploše. V uzamykatelné garáži lze uschovat i Vaše kola.

Penzion je nekuřácký, kuřáci mohou využívat balkon a venkovní prostory.

Možnost rezervace na ubytování v penzionu bude upřesněna dodatečně, pokud se chcete na cokoliv zeptat, kontaktujte nás prostřednictvím rubriky "Napište nám" nebo na e-mailové adrese penzion-myslov@centrum.cz. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.